Італія призначила нового посла в Україні

Новини — Вівторок, 2 липня 2024, 11:29 —

Італія призначила нового посла в Україні, яким став Карло Формоза – досвідчений дипломат, який перед цим очолював посольство у Португалії.  

Як пише "Європейська правда", про це оголосило на своїх сторінках посольство Італії в Україні.

Реклама:

Він у своєму коментарі зазначив, що буде з гордістю представляти Італію та працювати на внесок у забезпечення справедливого миру, майбутню відбудову України та її рух до вступу у ЄС.  

За довідкою, яку наводить італійське ANSA, 61-річний посол Формоза має політологічну освіту, в МЗС Італії працює з 1992 року і вже з цього початкового періоду опікувався аспектами економічної співпраці з країнами Східної Європи, включно з Україною, та Центральної Азії.

У наступні роки кар’єри він працював в посольстві у В’єтнамі, потім в Ірані, після чого більшість часу до 2017 року обіймав різні посади в італійському МЗС.  

Після невеликого періоду роботи у приватному секторі Формоза у 2020 році став послом у Португалії, а з 1 липня 2024 року призначений послом в Україні. 

Нагадаємо, до цього посольство Італії в Україні очолював П’єр Франческо Дзадзо. З 1 січня цього року він очолив групу послів країн "Групи семи" в Києві, які допомагають у втіленні реформ, у зв’язку з головуванням Італії у G7 протягом 2024 року. Відповідно, цю ж роль після офіційного початку роботи отримає новий посол Італії.

Зазначимо, Дзадзо був одним з небагатьох послів, які не поїхали з Києва завчасно чи одразу ж після початку повномасштабної війни. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: