Костянтин Федоренко

молодший науковий співробітник Інституту євроатлантичного співробітництва (Київ), випускник Києво-Могилянської академії та Університету Гамбурга
Всі публікації автора
Військова євроінтеграція: як Україна виконує свої безпекові зобов'язання за угодою з ЄС
Україні необхідне активне зовнішнє співробітництво у безпековій сфері з дружніми державами. Така співпраця є одним із зобов’язань, які Київ взяв на себе відповідно до Угоди про асоціацію з ЄС.
Тріумф ЄС або шанс реваншу популістів? Зворотний бік президентських виборів у Франції
На відміну від багатьох європейських країн, де правих підтримують виборці старшого віку, у Франції серед наймолодших виборців – до 25 років – лідирують Меланшон і Ле Пен, що дає популістам можливість для швидкого реваншу. Перед прихильниками об'єднаної Європи стоїть важливе завдання – захистити свою перемогу.
Ультраправі спіткнулись у Нідерландах: як вдалося зупинити популістів
Нідерландські націоналісти програли парламентські вибори. Європа зітхнула з полегшенням, але хто керуватиме країною в найближчі роки? Партіям з нинішньої коаліції не вистачає п'яти мандатів для більшості. А отже, ультраправі вже незабаром можуть отримати шанс на реванш.
Шульц чи Шольц? Хто кине виклик Ангелі Меркель
29 січня Соціал-демократична партія Німеччини обере нового партійного лідера – головного конкурента Ангели Меркель на найближчих виборах. Від того, наскільки успішним буде вибір соціал-демократів, залежить майбутній курс Німеччини, а ймовірно – і всього ЄС.
Корея після імпічменту президента: азійський тигр розвертається до Китаю
При Трампі бути проамериканським президентом Південної Кореї і зберігати добрі стосунки з головним економічним партнером буде значно складніше, тому навряд чи хтось із серйозних кандидатів дозволить собі зайняти однозначно проамериканську позицію...