Анастасія Герасимчук

асистент редактора UA: UkraineAnalytica, афілійований експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Всі публікації автора
Європа під ударом: що стоїть за новою хвилею ісламістських терактів
Теракти можуть стати джерелом поширення популістичних гасел перед виборами 2022 року, що створює підґрунтя для нових атак.
Трибунал без підсудних: чим рішення Гааги щодо Лівану важливе для справи МН17
Чим для України важливий вирок трибуналу у Гаазі щодо вбитого 15 років тому експрем'єра Лівану? Ця справа має багато подібностей із іншою – про збиття над Донбасом літака МН17.
Зміни на фоні вибуху: чи здатен план Макрона реформувати Ліван після катастрофи
Потужний вибух, що пролунав у Бейруті 4 серпня, має ризик стати точкою неповернення, що виявила найслабші точки маленької близькосхідної країни з непропорційно великими проблемами.
Що приніс Україні єврейський день Володимира Зеленського
Нетаньягу хотів встигнути до Києва до відставки Гройсмана, адже нині Україна – єдина держава в світі (крім Ізраїлю), де і президент, і прем’єр-міністр є євреями за національністю...
Лівійська бомба під ЄС: чому Євросоюз найбільше програв від війни в Африці
Події у Лівії стали випробуванням для єдності ЄС. Це створює нове "вікно можливостей" для РФ, яка зацікавлена у новій хвилі мігрантів до ЄС перед виборами до Європарламенту.
"Єрусалим наш": Трамп зробив жорсткий вибір у близькосхідному конфлікті
Протягом понад 20 років усі президенти США відкладали офіційне визнання Єрусалиму столицею Ізраїлю. Свій крок Дональд Трамп назвав початком нової сторінки у врегулюванні близькосхідного конфлікту. Втім, для арабських лідерів це рішення стало фактичним оголошенням війни.
Референдум, що дає шанс ІДІЛ: чому світ не вітає незалежність Курдистану
Чи є референдум про незалежність Іракського Курдистану щирим прагненням до власної державності? Чи це лише бажання використати його результати як вагомий аргумент для переговорів з центральною владою у питанні розширення автономії?
Іран голосує проти санкцій: фундаменталісти програли вибори президента
Президентські вибори в Ірані стали особливими – їхній переможець Хасан Рухані наважився протистояти верховному керівнику аятолі Хаменеї. Він відкрито звинувачував своїх опонентів у екстремізмі та підкреслював неприйняття іранцями політики "страт та в’язниць".