В'ячеслав Голуб

Український інститут міжнародної політики
Останні публікації автора
Інвестиції для трьох морів: що отримала Україна від талліннського саміту Тримор'я
І хоча політичного сигналу Київ так і не почув, ухвалені у Таллінні рішення дали старт фактичній участі України у роботі Тримор’я.
Нові ініціативи Тримор’я: чи є в них місце для України
Україна отримала можливість приєднатися до реалізації 6 з 48 інфраструктурних проєктів у рамках Тримор’я: 1 – в енергетиці; 2 – у сфері транспорту; 3 – у цифровій сфері.
Меркель за кермом ЄС: чи допоможе головування Німеччини вивести Євросоюз із кризи
До кінця року Німеччина очолюватиме одну з ключових європейських інституцій – Раду ЄС: буде задавати тон у дискусіях і шукати компроміси. Що це означає для України?
Нові пріоритети для ЄС: що пропонує трійка наступних лідерів Ради ЄС
На наступні півтора року головування в Раді ЄС переходить до Німеччини, Португалії та Словенії. Що вони бачать пріоритетом своєї роботи і яке місце в їхніх планах займає Україна?
Хто керуватиме Євросоюзом наступні 5 років та що вони думають про Україну
На виснажливому позачерговому саміті Європейської ради лідери держав-членів ЄС нарешті узгодили кандидатури нових вищих керівників Союзу. І ці рішення точно не стали позитивом для України.
Перезавантаження влади в ЄС: хто претендує на найвищі посади в Брюсселі
30 червня лідери держав-членів Євросоюзу повторно зустрінуться для обговорення пакету кандидатур на вищі посади в ЄС. Вони хочуть остаточно визначитися із цими кандидатурами до 2 липня.
Між радикалами та лібералами: хто матиме вагу в наступному Європарламенті
Мало хто має сумнів, що після нинішніх виборів правий та євроскептичний фланг у Європарламенті може суттєво зрости, натомість центр має шанси помітно "схуднути".
Всі публікації автора