Дмитро Тужанський

директор Інституту центральноєвропейської стратегії
Всі публікації автора
"Педофільський землетрус" Орбана. Чому угорську політику лихоманить і як це вплине на Україну
Хоча ця історія не має зв’язку з Україною, через неї Віктор Орбан стане небезпечнішим і може вдарити також по нашій державі...
Підручником по Орбану. Як пропаганда у школах РФ створила проблеми союзнику Путіна в Європі
Публічне обурення через російську книгу об’єднало усі партії Угорщини - за одним, але дуже великим винятком. Віктор Орбан мовчить, бо боїться критикувати РФ...
Між російським та угорським полоном: як "гра" з 11 бійцями ЗСУ завела Орбана у пастку Кремля
В Угорщині полоненим бійцям ЗСУ не дозволяли навіть мати телефони. А після побачень із родичами їх відвозили назад, у місце утримання...
Міністерство правди Орбана. Як працює антиукраїнська та антизахідна пропаганда в Угорщині
Імперія пропаганди Орбана затято бореться з надуманими ворогами та героїчно долає неіснуючі проблеми – свідомо вигадуючи їх саме для такої боротьби.
За крок до санкцій проти Орбана: як нові обмеження від США стали сигналом для Угорщини
У Вашингтоні повідомили про нові санкції, які напряму зачепили Угорщину… Але це стало доброю новиною для угорської влади.
Що робити з Віктором Орбаном. Розповідаємо про глибину угорської кризи та шляхи виходу з неї
Віктор Орбан з початком війни не лише не розірвав стосунки з другом Путіним, а й намагається додатково з ним зблизитися...
Проукраїнський уряд втрачає більшість: куди веде Словаччину політична криза
Словаччина стала на крок ближчою до реваншу дружніх до РФ сил – два місяці політичної кризи завершилися розвалом демократичної коаліції.
Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана
Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.
Словаччина на порозі реваншу: чому це небезпечно і що може зробити Київ
Словацька коаліція стрімко втрачає популярність через дуже особистий конфлікт між лідерами двох партій. І це створює реальний шанс на реванш "друзів Путіна".
Чому Угорщина не стала блокувати кандидатство України в ЄС: 5 аргументів Орбана
Попри конфлікт з Україною, Угорщина заявляє, що не проти надання Києву статусу кандидата в ЄС. Де тут "підступ"? І чи немає тут "пастки"?
Розворот від РФ: як Словаччина стала одним із головних союзників Києва
До 24 лютого навряд чи хтось наважився би передбачити, що скромна та проросійська Словаччина буде так послідовно та безальтернативно підтримувати Україну.
Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини
Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.
Як українці ставляться до своїх західних сусідів: стереотипи та прагнення
Як не парадоксально, але на своєму шляху до ЄС Київ за останні роки постійно зіштовхується з перешкодами у відносинах зі своїми західними сусідами.
Зіштовхнути лобами: як Росія "мілітаризує" етнічне питання в Україні та Центральній Європі
Мета Кремля – не просто оживити старі історичні рани, а зіштовхнувши сусідів лобами, підірвати європейську та євроатлантичну єдність.
Тяжкі часи для Орбана: чому нова перемога угорської влади більш не є гарантованою
Команді Віктора Орбана доведеться пройти найважче політичне випробування за останні 12 років свого безперервного правління.