Блок Петра Порошенка запросили до групи ЄНП

Неділя, 31 серпня 2014, 11:46

Європейська народна партія - найбільше міжпартійне об'єднання в ЄС - запросило партію "Блок Петра Порошенка" увійти до складу цієї політсили в якості спостерігача.

Про це повідомив президент України Петро Порошенко, якого цитує "Інтерфакс-Україна".

"Я можу сказати, що сьогодні партія Блок Петра Порошенка отримала запрошення. І я думаю, що найближчим часом партія визначиться і прийме рішення з цього питання", - сказав глава держави на прес-конференції в Брюсселі в суботу ввечері.

"Така пропозиція є великою честю для будь-якої політсили", - заявив Порошенко, зазначивши, що вважає ЄНП "найпотужнішою європейською політичною партією".

Для продовження процедури партія імені президента повинна формально підтвердити свою згоду на такий союз. "Найближчим часом партія проінформує про своє рішення", - підкреслив Порошенко.

Як відомо, спостерігачами в ЄНП вже є три українські партії: " Батьківщина", Народний Рух України та УДАР.

Раніше такий статус був також у партії Наша Україна, але через конфлікт між Ющенком і Тимошенко НУ була позбавлена даної привілеї.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?