Треба звикнути до того, що Путін при владі надовго - прем'єр Фінляндії

Четвер, 12 лютого 2015, 12:06

Незалежно від того, чи можна довіряти президенту Росії Володимиру Путіну чи ні, треба звикнути до того, що він при владі надовго.

Про це заявив прем'єр-міністр Фінляндії Александр Стубб в інтерв'ю BBC.

"Можна йому довіряти чи ні, нам потрібно жити в тій реальності, що він (Путін. - Ред.), буде (при владі. - Ред.) тривалий час", - зауважив прем'єр Фінляндії.

За його словами, без вирішення конфлікту на сході України стосунки Заходу з Росією будуть заморожені в найближчому майбутньому.

"Хтось може сказати, що Грузія була початком експансіоністської політики Росії. Ми бачили, як вони анексували Крим та спровокували нестабільність на сході України", - відзначив він.

"Я думаю, що Росія вступила у нову фазу. Ми повинні говорити про завершення кінця холодної війни", - наголосив Стубб.

"25 років тому ми очікували, що РФ стане західною ліберальною демократією, дотримуватиметься міжнародних правил, радше прийматиме правила, ніж формуватиме їх. На жаль, ми помилилися", - зауважив фінський прем'єр.

"Тому якщо ми не найдемо рішення цьому конфлікту, я боюся, що ми матимемо заморожені стосунки між Європою та Росією в найближчому майбутньому", - підкреслив Стубб.

Нагадаємо, раніше міністр оборони Фінляндії Карл Хаглунд заявив, що зовсім не довіряє Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?