Кордон України з країнами ЄС контролюватимуть спільні прикордонні бригади

Вівторок, 31 березня 2015, 15:26

Державний кордон України з країнами Європейського союзу контролюватимуть спільні прикордонні бригади.

Про це кореспонденту "Європейської правди" повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус на прес-конференції, присвяченій 100 дням роботи на посаді міністра.

"Ця ідея не нова, але ми переконалися в її безальтернативності. Ситуація на митниці не може нас задовольняти. Наприклад, розслідування показує такі випадки: з Польщі в Україну йде партія iPhone. На польській митниці вони фіксуються як iPhone, а на українській - як завгодно. Саме тому легальний експорт не відповідає реальній кількості користувачів апаратів в країні", - сказав Абромавичус.

За словами міністра, спільні митні бригади з представників України та сусідніх країн (Польщі, Словаччини, Угорщини і Румунії) не тільки поліпшать контроль над кордоном, але і дозволять заощадити кошти.

"Згода на це вже є, зараз уточнюються технічні моменти, як краще це зробити", - додав міністр.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.

В обхід санкцій: як компанії з ЄС працюють у Криму та чи можливо це зупинити

Найгучніші випадки порушення "кримських" санкцій компаніями з ЄС пов’язані саме з інфраструктурними проєктами. Як їм це вдалося?

Безвіз у червоній зоні: як нова хвиля епідемії змінить правила в'їзду в ЄС для українців

Чи довго ЄС зберігатиме для українців вільну дію безвізового режиму? Є шанс сподіватися на його збереження принаймні для вакцинованих.