ЄС в червні може зняти санкції з Януковича-молодшого, Лукаш і Клюєва

П'ятниця, 6 березня 2015, 13:51

Європейський союз в червні може скасувати санкції проти чотирьох колишніх українських чиновників з команди екс-президента Віктора Януковича.

Зокрема, з-під санкцій можуть вийти Віктор Янукович-молодший, екс-міністр юстиції Олена Лукаш, колишній міністр освіти Дмитро Табачник та народний депутат Сергій Клюєв.

6 березня Рада ЄС продовжила санкції проти зазначених вище осіб на три місяці, але якщо українська влада не надасть вагомих доказів для їх продовження, обмежувальні заходи скасують.

Як повідомлялося, ЄС продовжив на рік санкції стосовно 14 колишніх високопосадовців, зокрема, против екс-президента Віктора Януковича.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Євроінтеграція" Верховної ради: що має змінитися у парламенті через статус кандидата в ЄС

Щоб успішно виконати "домашнє завдання" з євроінтеграції, Україні необхідна й реформа роботи Верховної ради. Що потрібно зробити та що це змінить?

НАТО на кіберзахисті: як Альянс допомагає Україні вберегтися від хакерських атак РФ

Однією з найпотужніших стала хакерська атака на українські урядові сайти, що відбулася напередодні російського вторгнення – у січні 2022 року.

"Кандидат у члени" Тримор'я: як Україні краще скористатися новим статусом

Що означає для України новий статус держави-партнера в Ініціативі Тримор’я? І що потрібно зробити, щоб розвинути цей успіх?