До нападу на посольство РФ у 2013 році міг бути причетний голова МВС - ЗМІ

Неділя, 17 травня 2015, 20:57

Міністр внутрішніх справ Польщі Варфоломій Сенкевич можливо давав вказівки спалити будку біля посольства РФ у Варшаві.

Така сенсаційна заява міститься в анонсі свіжого випуску польського тижневика "Do Rzeczy", анонс якого розміщений на сайті видання.

Тижневик посилається на запис розмови двох інших польських політиків, зроблений нелегально 5 червня 2014 року в ресторані "Sowa i Przyjaciele". Це розмова тодішніх віце-прем'єра і міністра інфраструктури Єлизавети беньковской і глави центрбанку Павла Войтунека.

 

У розмові висловлюється припущення про те, що поліція за наказом тодішнього міністра внутрішніх справ Варфоломія Сенкевича повинна була підпалити будку перед посольством РФ. Видання припускає, що йдеться про інцидент, який стався перед Посольством РФ у Варшаві під час Маршу Незалежності в 2013 році.

Глава ЦБ і віце-прем'єр говорили також про порушення при фінансуванні виборчої кампанії Громадянської Платформи, купівлі потягів Pendolino і підозрілих договорах на консультації, що укладаються компанією KGHM.

Нагадаємо, 11 листопада 2013 року польські націоналісти атакували посольство Росії, яке опинилося на шляху ходи на День незалежності. Демонстранти кидали в бік будівлі петарди і фаєри, а також підпалили поліцейську будку та сміттєвий контейнер поряд з посольством.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.