Греція розпочинає переговори з кредиторами

П'ятниця, 24 липня 2015, 09:24

У п'ятницю в Афінах повинні розпочатися офіційні переговори Греції з "трійкою" кредиторів - Єврокомісією, ЄЦБ та МВФ - щодо нової програми фіндопомоги.

Про це повідомляє Reuters.

Очікується, що новий представник МВФ по Греції, Делія Велкулеску, а також чиновники Єврокомісії та ЄЦБ прибудуть до Афін 24 липня.

Переговори будуть йти двома паралельними шляхами.

Один з яких пов'язаний з новим меморандумом про взаєморозуміння, який передбачає заходи, які Греція має приймати, другий стосується очікувань країни щодо кредитів, які вона сподівається отримати.

Водночас, в експертів вже є сумніви, чи зможе сильно ослаблена грецька економіка  витримати нову програму після шестирічної депресії, яка скоротила обсяг національного виробництва на чверть і підвищила рівень безробіття на понад 25%.

Нагадаємо, парламент Греції в четвер проголосував за другий пакет реформ, необхідний для того, щоб розпочати переговори з кредиторами про нову програму допомоги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.