Поліція Стамбула попереджає про можливі терористичні атаки

Понеділок, 27 липня 2015, 15:43

Департамент поліції Стамбула направив письмовий документ усім відділенням міста, в якому попереджує про можливі терористичні атаки.

Про це пише Today's Zaman.

Зокрема, особливі застереження у поліції щодо лінії метро та автобусного сполучення Йеникали-Таксім, а також інших маршрутів грмоадського транспорту.

В документі наголошується на наявності  інформації, що напади триватимуть і можуть бути орієнтовані на громадський транспорт, поліцейські будівлі, транспортні засоби, що належать силам безпеки та поліції.

У листі Департамент поліції просить поліцейські підрозділи переглянути заходи безпеки і повідомляти відділ з боротьби з тероризмом про розвиток подій.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що  під час обшуків у районі Стамбула Багджилар під час перестрілки було вбито жінку - учасницю забороненого збройного угрупування.

Як відомо, раніше через вибух у культурному центрі міста Суруч загинули 32 людини і близько сотні отримали поранення.

Стало відомо, що теракт вчинив 20-річний студент, крім того, поліція встановлює особу його спільниці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.