Юнкер: думаю, ми зможемо дати позитивне рішення про скасування віз для України

Четвер, 27 серпня 2015, 14:00

Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер вважає, що Україна показала добрий прогрес в сфері візової лібералізації та може розраховувати на успіх.

Про це він заявив під час прес-конференції в Брюсселі за підсумками зустрічі з Петром Порошенком, повідомляє кореспондент "Європейської правди".

"Україна показала дуже непоганий прогрес. Ми отримали  від української сторони звіт 17 серпня і зараз продовжуємо цю дискусію (про шляхи виконання Україно ПДВЛ)", - заявив він.

Юнкер наголосив, що він не зможе одноосібно ухвалити рішення про скасування віз для українців. "Рішення буде приймати кожна країна-член, але я особисто зроблю все, щоби позиція Єврокомісії була найбільш позитивною", - заявив президент ЄК.

Він також зазначив, що перед Україною лишилася низка завдань. "Є низка моментів, які потрібно покращити, але головне стосується боротьби з корупцією", - зазначив він.

"Думаю, ми зможемо видати позитивне рішення (наприкінці 2015 року)", - наголосив Жан-Клод Юнкер.

Петро Порошенко також висловив упевненість, що ЄС погодить скасування віз для громадян України. "Впевнений, що оціночна місія, яка відвідає Україну ближчим часом, підтвердить наш прогрес і наші досягнення", - заявив український президент.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

А Ердоган проти: навіщо Туреччині блокувати розширення НАТО

Чи використає Анкара своє право вето для блокування членства Фінляндії та Швеції? Такий демарш більш схожий на запрошення західних країн до торгу.

Сенатор, що воює за РФ: через кого у США загальмували нову допомогу Україні

Влітку 2018 року Ренд Пол їздив у Москву, привіз звідти конфіденціальний лист до Трампа. І нібито намагався стати посередником у врегулюванні "українського питання".

Павло Клімкін: В України не може бути мирної угоди з цією Росією

"США показали рішучість, мовляв, "Ми Росію закатаємо в асфальт". Але як закатувати – відповіді немає"