За перше півріччя Польща видала українцям удвічі більше національних віз

Понеділок, 17 серпня 2015, 15:29

Польща за перше півріччя поточного року майже удвічі збільшила видачу національних віз для українців у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Про це повідомляє УНІАН, посилаючись на дані Міністерства закордонних справ Польщі.

Зазначається, що за перші шість місяців цього року громадянам Україні було видано 232,5 тис. національних віз. Водночас шенгенських віз, що, як правило, видаються для короткострокових поїздок, було видано на 25%, або на 66 тис. менше – 201 тис.

Усього  за перше півріччя цього року Польща видала українцям на 12,5% більше – 434 тис. віз, порівняно з аналогічним періодом минулого року.

При цьому найбільше віз було видано консульствами у Львові (майже 190 тис.), Луціку (понад 100 тис.) та Києві (близько 50 тис.).

Загалом українці за вказаний період отримали близько 50 тис. довгострокових віз терміном дії до 1 року, майже 70 тис. - терміном дії до 2 років, майже 8 тис. - до 3 років, близько 1,5 тис. - до 4 років та близько 3,5 тис. - до 5 років.

Національні візи, як правило, видаються на термін від шести місяців до року для охочих працювати чи навчатись у Польщі.

Раніше повідомлялося, що частина країн Шенгенської зони суттєво знизили частку мультивіз для українців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.