Путін розповів, що російські війська роблять в Сирії

Неділя, 27 вересня 2015, 16:27

Росія надає військово-технічну допомогу легітимному уряду Сирії на його прохання, виходячи з принципів міжнародного права і за легальними  контрактами.

Про це президент РФ Володимир Путін заявив в інтерв'ю американським телеканалам CBS і PBS, пишуть РІА Новости.

Путін зазначив, що "в інтерпретації деяких зарубіжних партнерів уряд Сирії протистоїть опозиції, а насправді йде боротьба з терористичними організаціями".

"Що стосується нашої, як ви сказали, присутності у Сирії, то вона виражається у поставках зброї сирійському уряду, у навчанні персоналу, у наданні гуманітарної допомоги сирійському народу. Ми виходимо зі Статуту ООН, тобто з основоположних принципів сучасного міжнародного права, згідно з яким допомога та чи інша, у тому числі і військова допомога, може і має надаватися виключно легітимним урядам тих чи інших країн, за їх згодою або на їх прохання, або за рішенням Радбезу ООН", - заявив Путін.

За його словами, йдеться про прохання сирійського уряду надати допомогу.

"В даному випадку ми маємо справу з проханням сирійського уряду про надання їм військово-технічної допомоги, що ми і робимо в рамках абсолютно легальних міжнародних контрактів", - додав Путін.

Він також заявив, що в Сирії існує тільки одна легітимна армія.

"Там є тільки одна звичайна легітимна армія. Це - армія президента Сирії Башара Асада. І йому протистоїть, з інтерпретації деяких наших міжнародних партнерів, опозиція. Але насправді, в житті, реально армія Асада бореться з терористичними організаціями", - заявив Путін .

Путін також висловився щодо надання військової підтримки нелегітимним структурам.

"На мій погляд, надання військової підтримки нелегітимним структурам не відповідає принципам сучасного міжнародного права і Статуту ООН", - додав він.

Українська правда

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: