Перед притулком для біженців у Німеччині відбулися сутички з поліцією

Субота, 10 жовтня 2015, 15:33

Близько 60 противників приймання біженців зібралися перед притулком для мігрантів у Дрездені увечері в п’ятницю, 9 жовтня.

Про це повідомляє "Німецька хвиля".

За даними поліції, частина мітингувальників перебувала у стані алкогольного сп'яніння. Коли поліцейські наблизилися до натовпу, учасники акції почали жбурляти в них каміння, пляшки та петарди.

Інформації про поранених немає.

Як повідомив речник поліції, противники прийому біженців не вперше збиралися перед притулком.

Того ж дня у Коттбусі поліція затримала несанкціоновану демонстрацію противників міграції.

Близько 400 учасників намагалися наблизитися до притулку, де в той час тривало вітальне свято для біженців. Учасники акції ігнорували заклики поліцейських розійтися, тому правоохоронці були змушені затримати процесію. За кілька хвилин демонстранти розійшлися. Поліція розпочала розслідування за порушення закону про порядок проведення зборів.

За даними федерального міністерства внутрішніх справ, цього року в Німеччині зафіксували 493 напади на притулки для біженців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.