Угорщина дала згоду на відкриття командного центру НАТО на своїй території

П'ятниця, 2 жовтня 2015, 18:16

Угорщина погодилася на побудову командного центру для координації розгортання сил швидкого реагування НАТО на своїй території.

Цю інформацію підтвердив представник уряду країни в коментарі Reuters.

В центрі будуть працювати 40 співробітників з Угорщини та інших країн-членів НАТО, але він не буде базою для сил Альянсу.

"Його завдання в мирний час-організувати і планувати міжнародні навчання, в надзвичайних ситуаціях - координація сил швидкого реагування НАТО", - заявив офіційний представник уряду у відповіді на питання агентства.

"Ми виходили з того, що світ стає все більш і більш небезпечним місцем, і нам, можливо, буде потрібно швидка і ефективна допомога від наших союзників", - сказав чиновник.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НАТО створить ще два командні пункти в Угорщині та Словаччині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?