В Парижі знешкоджено 8 терористів – поліція. Їх було більше

Субота, 14 листопада 2015, 07:05

В повідомленнях французької поліції йдеться про 8 загиблих, ідентифікованих як терористи.

Про це пише Agence France-Presse з посиланням на джерело, близьке до розслідування, повідомляє LePoint.

Ці дані ґрунтуються на зведеннях поліції станом на 4:30 середи, коли всі осередки терактів були досліджені. З цих 8 осіб семеро підірвали себе за допомогою вибухівки, ще один був застрелений поліцією.

Водночас, варто зазначити, що поліцейські дані стосуються трьох осередків терактів, в той час як вночі відбулося шість терористичних атак.

AFP не уточнює дані про долю інших терористів.

В концертному залі Bataclan, де було найбільше жертв серед французів, загинуло четверо терористів – троє підірвали себе самі, ще один був застрілений бійцями спецслужб.

Ще один теракт, виконавці якого точно загинули, відбувся поблизу стадіону Stade de France, де в той час проходив матч у присутності президента Франції Олланда та глави МЗС Штайнмайєра. Тут підірвали себе три терориста-смертника. Також ще один смертник вчинив вибух після стрілянини на бульварі Вольтера.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.