В Єврокомісії не підтверджують отримання листа від 10 країн ЄС з критикою "Північного потоку-2"

П'ятниця, 27 листопада 2015, 16:27

В Європейській комісії не підтверджують, що отримали листа від 10 країн ЄС в якому йдеться, що будівництво газопроводу "Північний потік-2" не відповідає інтересам Євросоюзу.

Про це сказала речник віце-президента ЄК з питань Енергетичного союзу Анна-Кайса Ітконен.

"Я не можу підтвердити, що ми отримали такого листа. Щодо проекту "Північний поток-2", то позиція Єврокомісії вже була висловлена. Віце-президент Шефчович 18 листопада сказав, що для нас будь-який проект на території ЄС повинен відповідати законодавству ЄС", - сказала Ітконен.

Як повідомлялося, уряди десяти європейських країн звернулися до Єврокомісії з листом, в якому вказують, що будівництво "Північного потоку-2" не відповідає інтересам Євросоюзу.

В ЄК вже заявили, що розширення "Північного потоку" ретельно перевірять на відповідність законодавству і що його пріоритетом є диверсифікація постачальників зі збереженням за Україною статусу транзитної країни.

Нагадаємо, раніше віце-президент Єврокомісії Марош Шефчович заявив, що проект "Північний потік-2" не отримає фінансування з боку Єврокомісії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Кілька днів на роздуми для Путіна: деталі домовленості президентів США та РФ

Якими були результати останньої розмови президентів США та РФ? Чи дійсно Джо Байден відкинув усі вимоги Владіміра Путіна?

Нова вимога Путіна: що стало головним на переговорах лідерів США та РФ

Створення міфів і доведення їх до рівня майже релігії є однією з визначальних особливостей Росії. Схоже, те саме відбувається й зараз стосовно України та НАТО.

Відеозустріч Байден-Путін: наслідки та ризики для України

Чи призведе нова зустріч президентів США та РФ до деескалації?