Рух швидкісних поїздів між Парижем та Брюсселем призупинено через диверсію

Понеділок, 30 листопада 2015, 12:05

Через навмисний підпал кабелю систем управління рухом у бельгійській провінції Ено поблизу кордону з Францією було призупинено рух швидкісних поїздів Thalys і Eurostar, що пов'язують Брюссель з Парижем і Лондоном.

Про це з посиланням на прес-службу оператора бельгійських залізниць передає Le Figaro.

"Повністю припинено рух на ділянці Брюссель - Лілль. Ми спочатку припускали крадіжку кабелю, однак поліція встановила, що кабелі системи залізничних сигналів управління рухом поїздів були навмисне підпалені в чотирьох різних місцях поблизу населеного пункту Ат (бельгійська провінція Ено)", - йдеться у повідомленні компанії.

У компанії також підкреслили, що порушення роботи системи управління "не була небезпечною для пасажирів, оскільки рух поїздів зупиняється, як тільки відбувається збій системи сигналізації".

Поліція розпочала розслідування інциденту, а компанія розраховує відновити рух протягом найближчих кількох годин.

Нагадаємо, після терактів 13 листопада Франція істотно підвищила заходи безпеки.

Зокрема, були проведені перевірки працівників аеропортів. Також були посилені заходи для забезпечення безпеки у Франції під час 21-ї Конференції сторін рамкової конвенції ООН зі зміни клімату.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Країна без олігархів: як Польщі вдалося уникнути союзу великого бізнесу та влади

Особливості польської приватизації не дозволили з'явитися потужним олігархам, як це було у сусідніх країнах. Як це вдалося і чи не має цей шлях своїх недоліків?

CBAM по експорту: що таке "вуглецевий податок" ЄС та чим він загрожує Україні

Кліматичні ініціативи Євросоюзу вдарять по найболючішому: торгівлі між Україною та ЄС. Що в такій ситуації варто робити Києву?

Меркель не лише з Путіним: де канцлерка опиралася диктаторам, а де йшла на поступки

Якими були взаємини Ангели Меркель з диктаторами сучасності? ЄвроПравда публікує у скороченому вигляді один з розділів нової біографії канцлерки.