Єврокомісія затвердила останній звіт по безвізовому режиму для Косово

П'ятниця, 18 грудня 2015, 18:31

Європейська комісія сьогодні ухвалила третю, остаточну, доповідь щодо Косова відносно прогресу у виконанні вимог "дорожньої карти" щодо лібералізації візового режиму.

Про це повідомляється на сайті Єврокомісії.

За словами єврочиновника, Косово домоглося величезного прогресу з 2014 року у виконанні вимог дорожньої карти з візової лібералізації.

На сьогодні країні потрібно виконати вісім вимог ЄС, як стосуються реформування системи правосуддя, боротьби з корупцією і у сфері забезпечення прозорості діяльності органів державної влади.

"Я впевнений, що Косово незабаром виконає всі вимоги, з тим щоб комісія могла запропонувати скасування візового режиму для громадян Косово. Я сподіваюся, що це стане можливим на початку 2016 – ось що має стати Косово метою", – сказав Аврамопулос.

Він також додав, що на початку наступного року особисто проконтролює хід виконання владою Косово умов ЄС.

Раніше повідомлялося, що Єврокомісія запропонує надати безвізовий режим Грузії, а також Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Перша річниця Байдена: де виграв, а де програв президент США

Що вдалося, а що ні президенту Джо Байдену? З якими результатами президент США підійшов до своєї першої річниці на посаді?

"Допомогти європейцям повірити в Європу": чого чекати від нової голови Європарламенту

Вперше євроінституцію очолює представниця Мальти – найменшої країни ЄС. Хто така Роберта Метсола, що вона обіцяє та з чим буде боротися на чолі Європарламенту?

Україна змінює суддю в ЄСПЛ: головне про кандидатів, проблеми та процедуру

Суддя ЄСПЛ, призначений від нашої держави, братиме участь у розгляді всіх скарг, поданих проти нашої держави, а також міждержавних справ за позовами України до держави-агресора.