Мер бельгійського міста пропонує заборонити біженцям відвідувати басейн

Понеділок, 25 січня 2016, 18:09

Мер бельгійського міста Коксид має намір внести пропозицію про заборону біженцям-чоловікам відвідувати басейн після скарг від відвідувачок.

Про це повідомляє Nieuwsblad.

Очільник міста вирішив порушити це питання після випадків сексуального домагання до неповнолітніх з боку чоловіків-біженців, які відбулися в міському басейні.

За домагання до 10-річної дівчинки поліція заарештувала 23-річного вихідця з Іраку. Місто Коксид нещодавно прийняло 300 шукачів притулку з Африки і з Близького Сходу.

"У нас є скарги від жінок, тому що вони відчували, що чоловіки розглядають їх і фотографують. Ситуація стає все гірше і гірше. У нас ніколи не було скарг раніше", - сказав мер.

Очільник міста заявив, що запропонує місячну заборону на засіданні міськради в понеділок.

"Ми тим часом будемо розповідати біженцям про наш спосіб життя і пояснимо правила поведінки в басейні", - сказав він, додавши, що заборона не торкнеться дітей та їх матерів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?