Мер бельгійського міста пропонує заборонити біженцям відвідувати басейн

Понеділок, 25 січня 2016, 18:09

Мер бельгійського міста Коксид має намір внести пропозицію про заборону біженцям-чоловікам відвідувати басейн після скарг від відвідувачок.

Про це повідомляє Nieuwsblad.

Очільник міста вирішив порушити це питання після випадків сексуального домагання до неповнолітніх з боку чоловіків-біженців, які відбулися в міському басейні.

За домагання до 10-річної дівчинки поліція заарештувала 23-річного вихідця з Іраку. Місто Коксид нещодавно прийняло 300 шукачів притулку з Африки і з Близького Сходу.

"У нас є скарги від жінок, тому що вони відчували, що чоловіки розглядають їх і фотографують. Ситуація стає все гірше і гірше. У нас ніколи не було скарг раніше", - сказав мер.

Очільник міста заявив, що запропонує місячну заборону на засіданні міськради в понеділок.

"Ми тим часом будемо розповідати біженцям про наш спосіб життя і пояснимо правила поведінки в басейні", - сказав він, додавши, що заборона не торкнеться дітей та їх матерів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.