У Польщі затримали рекордну партію контрабандного бурштину з України

Фото
Четвер, 17 березня 2016, 08:14

У Польщі затримали 1,5 тонни контрабандного бурштину з України загальною вартістю 24 млн злотих ($6,2 млн).

Про це повідомляє польський телеканал tvn24.

Митники затримали вантажівку, яка їхала з України, в пункті пропуску Дорогуськ.

"У ході перевірки співробітники правоохоронних органів помітили, що під легальним товаром, заявленим до реєстрації, заховані сумки та картонні коробки. Виявилося, що вони заповнені бурштином", - розповів представник польської митниці.

 

Митники ретельно перевірили вантажівку, і виявилося, що була зроблена спроба незаконно ввезти в Польщу до 1,5 тонни бурштину. В більшості це були необроблені великі камені.

"За нашими підрахунками вартість бурштину склала близько 24 млн. злотих. Якщо б ця величезна партія потрапила в незаконний продаж в Польщі, збитки бюджету могли б скласти до 5,5 млн злотих", - відзначили на митниці.

 

У вантажівці знаходилися дві людини – громадяни України та Росії. Жоден з них не визнав себе винним у контрабанді. Люблінська митниця почала розгляд справи стосовно затриманих.

"Це рекордна партія бурштину, виявлена польськими митниками. Для порівняння – за весь 2015 рік співробітники Митної Палати в Бяла-Подляска на ділянці кордону в люблінському воєводстві затримали загалому 900 кілограмів бурштину", - зазначили польські митники.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?

Антизахідна Грузія: як офіційне Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.