Польща та РФ проведуть нові переговори щодо вантажоперевезень

Середа, 30 березня 2016, 07:36

31 березня в Гданську повинні початися польсько-російські переговори щодо перевізників.

Про це повідомляє Радіо Польща.

З лютого 2016 року перевезення товарів між Польщею і Росією відбувається на основі тимчасової угоди, термін якого закінчується 15 квітня.

29 березня заступник міністра інфраструктури і будівництва Польщі Єжи Шміт заявив, що переговори будуть складними, оскільки російська сторона не виконала всі умови, передбачені тимчасовою угодою, яка була укладена 19 лютого в Москві.

"Московська угода давала надію на те, що у разі її повного втілення в життя, як ми домовлялися з російськими партнерами, стали б можливі переговори про кількість дозволів. На жаль, ситуація виглядає так, що частина положень не увійшла до розпорядження, підписаного міністром Соколовим, а частина була змінена. Крім того, з'явилися нові ситуації, з існуванням котрих ми не згодні", - заявив заступник міністра.

Шміт не виключив, що черговий етап переговорів може знову призвести до того, що перевезення вантажів між Росією і Польщею будуть припинені, як це сталося на початку 2016 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

В ЄС без розчарувань: як Польща може допомогти подальшій євроінтеграції України

Польща допомогла Україні отримати статус кандидат у члени ЄС. Проте справжні виклики ще попереду.

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".