Польща видаватиме безкоштовні візи учасникам Всесвітніх днів молоді

Неділя, 27 березня 2016, 13:20

Паломники, що хочуть приїхати до Польщі у липні на Всесвітні дні молоді (ВДМ), які відвідає Папа Римський, будуть звільнені від візових оплат, а їхні заяви на отримання візи матимуть у консульствах пріоритетний характер.

Про це повідомляє Польське радіо з посиланням на Міністерство закордонних справ Польщі.

Звільнення від оплати та пріоритетний характер розгляду документів стосуватиметься тільки тих заявників, які хочуть отримати візи у консульствах Польщі, а не інших країн Шенгенської угоди.

Хоча, як зазначається, польське МЗС докладає зусиль, аби інші шенгенські консульства також видавали безплатні візи учасникам Всесвітніх днів молоді, однак це питання поки остаточно не вирішене.

Документом, який засвідчує у консульстві, що аплікант хоче відвідати ВДМ у Кракові, є спеціальний лист від місцевого єпископа чи локального координатора ВДМ. Після його одержання треба зареєструватися на подачу документів у консульстві. Під час візиту до диппредставництва в апліканта будуть взяті відбитки пальців. МЗС Польщі рекомендує складати документи на візу за три місяці до початку заходів ВДМ.

Як наголосили у міністерстві, пріоритетом польської держави є "забезпечення безпеки молодим учасникам ВДМ та комфортних умов перебування у Польщі".

Нагадаємо, Всесвітні дні молоді пройдуть цього року у Кракові наприкінці липня. Це найбільша такого типу зустріч молодих християн. ВДМ відвідає папа Франциск. Польська влада попереджає про відновлення контролю на усіх кордонах Польщі на час проведення ВДМ та посилені заходи безпеки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Антикризова команда Джонсона: що стоїть за кадровими змінами у британському уряді

Британські консерватори втрачають підтримку – рейтинги навіть фіксують їхнє відставання від лейбористів. Чи вдасться Борису Джонсону переломити ситуацію?

"Україна показала прогрес у реформах, проте часто він був швидше формальний"

Пол Томсен: "Нинішнє відновлення від пандемії буде набагато швидшим, ніж очікувалося. Проте заходи з виходу з кризи створюють нові проблеми та підсилюють нерівність".

Гра на поглиблення кризи: куди заведе Румунію конфлікт усередині коаліції

Румунії загрожують дострокові вибори, наслідком яких може стати сповзання країни у зону нестабільності.