Країни Вишеградської четвірки розмістять військових в країнах Балтії

Четвер, 28 квітня 2016, 08:01

Чехія, Угорщина, Польща та Словаччина досягли політичної угоди, що кожна країна відправить підрозділ військовослужбовців до держав Балтії в 2017 року в рамках заходів, спрямованих на збільшення присутності НАТО в регіоні.

Про це повідомляє ERR.ee.

Міністр закордонних справ і зовнішньої торгівлі Угорщини Петер Сійярто повідомив, що починаючи з 2017 року, кожна держава-член "Вишеградської четвірки" надішле загін солдатів до Балтії в порядку ротації строком на три місяці, щоб збільшити присутність НАТО в Балтійському регіоні.

Угорський міністр зазначив, що одночасно в регіоні перебуватимуть 150 солдатів від кожної країни.

Сійярто додав, що комітет начальників штабів чотирьох країн приступив до планування деталей ротації військових напередодні майбутнього в липні саміту НАТО у Варшаві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.