Ідеолога "русского мира" Дугіна не пустили в Євросоюз

Середа, 18 травня 2016, 09:13

Співробітники прикордонної служби аеропорту грецького міста Салоніки не дозволили перетнути кордон Євросоюзу відомому російському пропагандисту та філософу шовіністичного нацистського напрямку Олександру Дугіну.

Про це повідомляє сайт телеканалу "Царьград", де Дугін працює головним редактором.

"Мене немає ні в яких офіційних санкційних списках. Тим не менш, мене зупинили, не дали проїхати на Афон. Прикордонники посилаються на те, що в 2014 році мені було заборонено в'їзд в Угорщину. Однак після цього я відвідував, наприклад, Італію", - сказав Дугін.

Дугін сповідує ультранаціоналістичні імперські ідеї. Він пропонував російській владі ідеї "євразійства", "русского мира" та крайнього російського етнічного націоналізму в якості ідеологічної платформи.

Дугін був прихильником введення військ в Україну і окупації всій її території, крім п'яти-шести західних областей. Є частим гостем пропагандистських програм російського ТБ.

Він є фігурантом фінансових санкцій США проти осіб, які винні в агресії проти України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Секрети у шафі Трампа. За що ФБР переслідує експрезидента США та що йому загрожує

Першим про обшуки розповів сам Дональд Трамп, звинувативши владу в політичних переслідуваннях. Але у ФБР пояснили, що ситуація справді серйозна...

Європа без росіян: як переконати держави ЄС закрити кордон для громадян РФ

Чи можливо на загальноєвропейському рівні заборонити видачу віз росіянам? Та як забезпечити єдність усіх країн-членів ЄС в ініціативі з візовими обмеженнями?

Екоцид під час війни: ще один злочин РФ, який не має залишитися непокараним

Припинення безкарності за екоцид стане сильним сигналом для РФ. Заподіяння серйозної шкоди довкіллю є неприйнятним у будь-якій зоні бойових дій.