У висновку Держспецзв’язку немає зауважень до програмного забезпечення - розробник

Неділя, 14 серпня 2016, 12:16

В експертному висновку Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації немає жодного зауваження до програмного забезпечення реєстру системи подання електронних декларацій.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив Юрій Новіков, директор ТОВ "Міранда", що є розробником програмного комплексу е-декларування.

За словами Новікова, в суботу він зміг ознайомитися з документом, який був засекречений ДСССЗІ, і на підставі якого системі відмовили в атестації.

"Експертний висновок не містить жодного зауваження до програмного забезпечення реєстру. Всі письмові зауваження стосуються супровідної документації. Деякі з них можна вважати не позбавленими сенсу, отримали б ми цей висновок о 14.00 суботи, як і було обіцяно - документація вже була б поправлена", - написав Новіков.

Він також заявив, що вчора на зустрічі в Держспецзв'язку твердо переконався, що атестат система в найближчі дні ні в якому разі не отримає.

"Адже крім експертного висновку, який був каменем спотикання вранці, вже ввечері Держспецзв'язок вивалив нам на голову низку нових, усних зауважень. Наприклад: раніше, погоджуючи технічне завдання на систему, Держспецзв'язок не бачив проблеми використовувати певний модуль, описаний в ТЗ. А тепер - побачив і каже, що цей модуль не пройде сертифікацію у жодному разі. Загалом, готують пустити нас по колах свого внутрішнього пекла", - зазначив він.

Раніше голова НАЗК заявила, що система електронного декларування для чиновників у будь-якому випадку почне працювати з 15 серпня.

Як повідомляла "Європейська правда", початок повноцінної роботи НАЗК, включно із системою електронного декларування, лишається ключовою перепоною для впровадження безвізового режиму.

Також запуск електронного декларування є умовою для отримання Україною траншу МВФ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua