Комітет Європарламенту підтримав безвізовий режим для Грузії

Понеділок, 5 вересня 2016, 18:57

Комітет Європейського парламенту з питань громадянських свобод, юстиції і внутрішніх справ (LIBE) проголосував за внесення Грузії до переліку країн, з якими ЄС запроваджує безвізовий режим.

За надання безвізового режиму з ЄС для Грузії сьогодні на засіданні проголосували 44 члени комітету, п’ятеро були проти.

Члени комітету також підтримали рішення про переговори Грузії з Радою ЄС та Комісією, які передують остаточному затвердженню Євросоюзом законодавчої пропозиції.

Слід зазначити, що Комітет з громадянських свобод та внутрішніх справ грає головну роль у схваленні безвізового режиму в Європарламенті.

Тепер рішення комітету мають затвердити на пленарному засіданні Європарламенту, і, на завершення, має відбутися його схвалення Радою ЄС.

Як повідомлялося, сьогодні на засіданні LIBE заслухали доповідачку з українського питання, яка рекомендувала затвердити пропозицію про внесення України до перелік країн, з якими ЄС запроваджує безвізовий режим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Паспорти для діаспори та ворогів Путіна: що змінює Зеленський у правилах громадянства

Ті, хто вирішить мати кілька громадянств, стикнуться із забороною працювати у держструктурах, бути долученими до політичної діяльності тощо...

Погрози РФ та кримський наступ України: як Київ та Москва билися на полях ОБСЄ

Атаки Кремля у Стокгольмі наштовхнулися на потужний фронт підтримки України демократичною спільнотою.

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.