У Латвії хочуть заборонити міцне пиво у дволітрових пляшках

Середа, 7 вересня 2016, 19:52

Депутати парламенту Латвії внесли пропозицію ввести заборону на продаж міцного пива в дволітровій пластиковій тарі.

Про це повідомляє Delfi.

Згідно із запропонованими поправками до закону про обіг алкогольних напоїв, планується обмежити ємність тари для пива та інших алкогольних напоїв міцністю понад 7,5 градусів об'ємом в 500 мл.

Якщо міцність напою нижче 7,5 градусів, то максимальна ємність тари не повинна перевищувати одного літра. При цьому на торгівлю алкоголем на місці його виробництва (на розлив) ці обмеження не поширюватимуться.

За словами депутатів, головна мета поправок - знизити споживання алкоголю в країні. Дешева упаковка в дволітровій тарі робить пиво і сидр більш доступним для людей, які захоплюються надмірним вживанням алкоголю. Особливо це стосується сільських жителів та молоді.

Сейм Латвії буде розглядати поправки в першому читанні 15 вересня. Якщо закон буде прийнятий, він набуде чинності з 1 вересня 2017 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Атака на прем'єра: як Польща оновлювала уряд і які наслідки це матиме

Зміни в польському уряді спростовують чутки про швидкі перевибори. Але одночасно вони свідчать про нові тенденції, в тому числі небезпечні для України.

Фанат Путіна, ворог мігрантів: хто такий Ерік Земмур і чому він може кинути виклик Макрону

Останні соцопитування демонструють, що головним суперником президента Макрона може стати Ерік Земмур – ще більш радикальний, аніж Марін Ле Пен.

Anti-corruption age: the key achievement of NACP, NABU, SAPO and others

Since 2014 the anti-corruption agencies have become crucial in fighting corruption. This story aggregates information on NACP, NABU, SAPO, HACC and ARMA