У Латвії хочуть заборонити міцне пиво у дволітрових пляшках

Середа, 7 вересня 2016, 19:52

Депутати парламенту Латвії внесли пропозицію ввести заборону на продаж міцного пива в дволітровій пластиковій тарі.

Про це повідомляє Delfi.

Згідно із запропонованими поправками до закону про обіг алкогольних напоїв, планується обмежити ємність тари для пива та інших алкогольних напоїв міцністю понад 7,5 градусів об'ємом в 500 мл.

Якщо міцність напою нижче 7,5 градусів, то максимальна ємність тари не повинна перевищувати одного літра. При цьому на торгівлю алкоголем на місці його виробництва (на розлив) ці обмеження не поширюватимуться.

За словами депутатів, головна мета поправок - знизити споживання алкоголю в країні. Дешева упаковка в дволітровій тарі робить пиво і сидр більш доступним для людей, які захоплюються надмірним вживанням алкоголю. Особливо це стосується сільських жителів та молоді.

Сейм Латвії буде розглядати поправки в першому читанні 15 вересня. Якщо закон буде прийнятий, він набуде чинності з 1 вересня 2017 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.