Качинський заявив про відсутність планів стати прем'єром Польщі

Середа, 5 жовтня 2016, 11:29

Глава правлячої партії Польщі "Право і справедливість" Ярослав Качинський не має намірів ставати прем’єр-міністром.

Про це він сказав в інтерв’ю Gazeta Polska, передає Reuters.

Таким чином Качинський відкинув спекуляції навколо можливості очолення ним уряду, що з’явилися після того як прем’єр Беата Шидло у вересні анонсувала зміни в уряді.

"(Опція зміни прем’єра) серйозно не береться до уваги, оскільки я був би єдиним кандидатом, а в мене немає таких планів" - сказав він.

Зміни ж у польському уряді полягали у тому, що  було звільнено міністра фінансів Павла Шаламаху. Міністерство очолив його заступник Матеуш Моравецький, який також є міністром економіки.

Качинський зазначив, що підтримує рішення про надання Моравецькому більше інструментів для виконання його плану стимулювання економіки.

"На нас чекаю великі зміни в економічній сфері. Завдяки недавнім змінам в уряді ці зміни входять в початкову фазу реалізації. Якщо все піде за планом, це прискорить економічне зростання приблизно на 1%" - заявив Качинський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.