Французька влада розпочала евакуацію дітей з "джунглів Кале"

Середа, 2 листопада 2016, 10:06

Вранці у середу розпочалася евакуація близько 1500 неповнолітніх, які мешкали у нелегальному таборі мігрантів у Кале без супроводу дорослих.

Про це повідомляє Le Figaro.

Зазначається, що перший автобус з 43 дітьми на борту близько 8.30 залишив тимчасовий притулок у Каркассоні, через 10 хвилин після цього було відправлено ще один автобус.

Поки дітей перевозять до інших центрів прийому біженців по всій Франції. Перевезення їх до Британії поки не планується.

Міністр внутрішніх справ Ембер Радд раніше заявила, що британський уряд згоден терміново допустити на свою територію дітей іммігрантів, родичі яких вже знаходяться у Британії.

У жовтні Британія  прийняла 274 дітей-біженців.

Прем'єр-міністр Британії Тереза Мей відмовилася від будь-яких подальших зобов'язань щодо дітей-біженців, які Британія планувала взяти, після того, як Олланд заявив, що вважає це "моральним обов'язком" Британії.

Як повідомлялося, у понеділок робітники завершили знесення тимчасового житла у нелегальному таборі Кале, відомому як "Джунглі".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.