Посол Польщі: про реституцію майна з України заявляють маргінали

Вівторок, 22 листопада 2016, 16:41

Ініціатива щодо повернення через суд майна поляків, які колись проживали на землях Західної України, належить представникам маргінальної групи, які хочуть створити проблеми і думають "не у польських категоріях".

Про це заявив посол Польщі в Україні Ян Пєкло, повідомляє Укрінформ.

"По-перше, це ініціатива не держави, а якоїсь маргінальної групи, яка хоче створити проблему. Я знаю, що там є людина, яка просто думає не у польських категоріях", - сказав Пєкло. 

Підстави, на яких майбутні позивачі мають намір вимагати повернення свого колишнього майна або компенсації за нього, він назвав "дуже дивними". 

Відповідаючи на запитання журналістів, чи може подібна ініціатива знайти підтримку у польських політиків, Пєкло зазначив, що не може говорити від імені польського Сейму, але не думає, що існує "така загроза".

У цьому контексті посол Польщі в Україні закликав думати про майбутнє і спокійно працювати. "Це найкращий рецепт, щоб ми могли перемогти", - резюмував Пєкло. 

Як повідомляли польські ЗМІ, після Нового року у Польщі готуються подати перші два судові позови до Львова і Тернополя, що стосуються повернення польських маєтків, які знаходяться на теренах сучасної України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua