Європарламент проголосував за механізм призупинення безвізу

Четвер, 15 грудня 2016, 13:34
Версія для друку Коментарі

Європарламент проголосував за  законопроект щодо впровадження механізму призупинення безвізового режиму ЄС з третіми країнами.

Голосування відбулося на засіданні Європарламенту 15 грудня.

За проголосували 485 депутатів, 132 були проти, утрималися 21.

Відповідно до нових правил, безвізовий режим з третіми країнами може бути призупинено в одному або кількох випадках:

-        істотне збільшення числа громадян країни, яким відмовляють у в’їзді або які залишаються на території ЄС довше ніж обумовлено

-        істотне збільшення необґрунтованих клопотань про надання притулку,

-        зменшення співробітництва з реадмісії (повернення мігрантів), або

-        збільшення ризиків або безпосередня загроза державній політиці або внутрішній безпеці, пов'язаназ громадянами третіх країн.

Минулого тижня Комітет постійних представників країн ЄС (Coreper) затвердив від імені Ради ЄС компромісний текст, погоджений з Європейським парламентом, щодо механізму призупинення безвізового режиму, без якого поки неможливе скасування віз для України.

Законопроект щодо впровадження механізму призупинення безвізового режиму ЄС з третіми країнами затвердив також ключовий Комітет Європарламенту з громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ (LIBE).

Як повідомлялося, запроваджуючи новий безвізовий запобіжник, ЄС передбачив можливість призупинити дію безвізового режиму у разі, якщо країна зробить розворот у реформах.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter