Прокуратура Болгарії перевіряє факти експорту болгарських боєприпасів до Сирії

Четвер, 29 грудня 2016, 09:26

Прокуратура Болгарії заявила, що перевіряє інформацію про постачання боєприпасів болгарського виробництва до Сирії.

Про це пише видання "Труд".

Повідомляється, що районна прокуратура Горна Оряховіца почала перевірку за фактом постачання болгарських патронів і ракет для терористів у Сирії.

За інформацією газети, перевірка була ініційована після публікації в "Труді" від 12 грудня про те, що "в Сирії ісламісти вбивають з болгарської зброї".

"Експортером боєприпасів є приватна збройна компанія" Аркус" з міста Лясковець, виробником боєприпасів є компанія "ВМЗ-Сопот". На ящиках зі зброєю були етикетки з болгарськими прізвищами: Іванов, Димитров. Згідно з документами, ці боєприпаси були вивезені з Болгарії в липні та жовтні 2015 року", – йдеться у повідомленні газети.

Наразі прокуратура і поліція перевіряють, чи діяльність компанії відповідає умовам ліцензії для виробництва і торгівлі боєприпасами.

"На даний момент не встановлено жодного порушення. Якщо під час перевірки будуть виявлені ознаки злочину, буде порушено досудове провадження", – так прокоментували інформацію в районній прокуратурі Горна Оряховіци.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.