Ердоган: очолювана США коаліція надає підтримку терористам у Сирії

Вівторок, 27 грудня 2016, 20:26

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган заявив, що має докази того, що сили очолюваної США коаліції надають підтримку терористичним угрупованням, включаючи "Ісламська державу" і курдські загони.

Про це повідомляє Reuters.

"Вони звинувачували нас у підтримці ІДІЛ. Зараз вони надають підтримку терористичним угрупованням, включаючи ІДІЛ, YPG, PYD. У нас є підтверджені докази, з  фото і відео", - сказав Ердоган.

Як відомо, турецька армія воює на півночі Сирії і проти ІДІЛ, і проти курдів із YPG, оскільки вважає YPG сирійським відгалуженням забороненої в Туреччині "Робітничої партії Курдистану".

Сполучені Штати раніше заявляли, що не вважають сирійське відгалуження Робочої партії Курдистану (PYD) та її бойового крила YPG терористичними організаціями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.