Туреччина та РФ пропонують встановити перемир'я в Сирії з 29 грудня

Середа, 28 грудня 2016, 10:20

Туреччина і Росія погодили план всеосяжного перемир'я, який буде представлений сторонам конфлікту в Сирії, та пропонують припинити бойові дії з 29 грудня.

Про це повідомляє агентство Anadolu з посиланням на джерело, знайоме із ситуацією.

За інформацією джерела, Анкара і Москва дійшли згоди з питання плану, який передбачає поширення режиму перемир'я на всю територію Сирії.

Зазначений план буде представлений учасникам конфлікту.

Дія домовленості охопить усі райони, де йдуть бої між військовими опозиції та силами режиму президента Сирії Башара Асада.

"В рамках домовленості Туреччини і Москви сторонам конфлікту буде запропоновано припинити бойові дії з 00:00 29 грудня", - повідомляє агентство Anadolu.

За інформацією джерела, домовленість про перемир'я не поширюється на терористичні організації.

У разі успіху угоди про перемир'я, режим Асада і опозиція за підтримки Туреччини та Росії почнуть в Астані обговорення політичного врегулювання конфлікту.

Нагадаємо, президента РФ Володимир Путін заявляв, що Росія і Туреччина домовилися запропонувати конфліктуючим сторонам у Сирії провести переговори на новому майданчику в Астані.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.