МЗС Франції: визнання паспортів ОРДЛО суперечить Мінським угодам

Понеділок, 20 лютого 2017, 15:23

Рішення влади Росії про визнання паспортів, виданих проросійськими бойовиками на окупованих територіях Донбасу суперечить Мінським угодам.

Про це заявив речник французького зовнішньополітичного відомства на щоденному брифінгу в понеділок.

"Франція шкодує про це рішення, яке не відповідає Мінським угодам", - заявили в МЗС Франції.

"Ми закликаємо російську владу зосередити зусилля і використати свій вплив на лідерів сепаратистів заради  того, щоб Мінські угоди були виконані без зволікання" - наголосили у відомстві.

Як відомо, 18 лютого сайт Кремлю оприлюднив указ за підписом президента РФ про визнання на території Російської Федерації документів, які видані громадянам України та особам без громадянства, які постійно проживають на територіях Луганської та Донецької областей, окупованих проросійськими бойовиками.

Секретар РНБОУ Олександр Турчинов заявив, що підписанням даного указу президент РФ Володимир Путін юридично визнав квазідержавні терористичні угруповання і вийшов з "Мінського процесу".

Про те, що дане рішення суперечить Мінським угодам заявили і в німецькому уряді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.