На нормандських переговорах не було відомо про визнання РФ паспортів ОРДЛО

Субота, 18 лютого 2017, 19:16

Указ президента Росії Володимира Путіна про визнання документів, виданих самопроголошеною "владою" ОРДЛО, був підписаний до початку переговорів у "Нормандському форматі", однак делегаціям не було про нього відомо.

Про це розповіли "Європейській правді" глава МЗС Павло Клімкін та інші учасники переговорів, що побажали залишитися неназваними.

"На жаль, ми не знали про це рішення Кремля під час переговорів, тоді я би принципово інакше відреагував на слова Лаврова про те, що він вважає їх (бойовиків "ЛДНР") повноцінними представниками", - заявив Клімкін у спілкуванні зі ЗМІ.

Інший співрозмовник ЄП зауважив, що учасники переговорів дізналися про це лише в останні хвилини переговорів, коли увімкнули телефони та отримали повідомлення.

Співрозмовники ЄП впевнені у тому, що співпадіння часу публікації із "Нормандськими переговорами" було свідомим кроком Кремля.

"Так само, як і з Авдіївкою, вони піднімають ставки та хочуть подивитися на дії України та США", - розповів інформований представник МЗС.

Нагадаємо, на полях Мюнхенської безпекової конференції 18 лютого президент України Петро Порошенко заявив, що визнання Росією документів, виданих проросійськими бойовиками на окупованих територіях Донбасу, є "черговим доказом російської окупації і порушення норм міжнародного права".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?