Президент Молдови засудив рекомендації уряду щодо обмеження поїздок посадовців в РФ

П'ятниця, 10 березня 2017, 15:25

Президент Молдови Ігор Додон засудив заяви і дії парламенту і уряду, які передали російському послу ноту через затримки молдовських чиновників на кордоні при в’їзді в РФ.

Про це повідомляє Newsmaker.

Він назвав ноту і рекомендації посадовцям обмежити поїздки в РФ "неприйнятними, необґрунтованими і провокаційними".

"Такого роду дії неможливі в дипломатичній і міжнародній практиці. Не виключаю, що вчорашній демарш вигідний як комусь із політичного керівництва Республіки Молдова, так і певним колам або особам на Заході і на Сході, в тому числі в Росії. Одне можна сказати з упевненістю: когось дуже турбує позитивна динаміка і прогрес, який ми бачимо у відносинах Росії і Молдови", — заявив Додон.

При цьому він підтвердив свій намір здійснити робочий візит до Москви разом з делегацією зі своїх радників, депутатів парламенту і представників молдовського бізнесу.

Як повідомлялося, напередодні представники молдовської влади направили ноту керівництву Російської Федерації, у якій повідомляють про низку порушень, вчинених російською стороною щодо молдовських високопоставлених чиновників.

У ноті зазначається, що молдовських чиновників грубо затримують на в'їзд в Російську Федерацію, допитують, обшукують, вони зазнають принизливого поводження з боку представників російських спецслужб.

Спікер парламенту і глава уряду Молдови заявили, що до припинення порушень молдовським офіційним особам будуть заборонені поїздки в Російську Федерацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.