Додон домовився з Путіним про легалізацію 250 тис. мігрантів з Молдови

Середа, 1 березня 2017, 13:06

Понад 250 тис. молдавських трудових мігрантів в Росії отримають можливість легалізувати своє перебування в РФ, та понад 17 тис. громадянам Молдови скасують заборону на в'їзд в Росію.

Про це на брифінгу в середу, 1 березня, повідомив президент Молдови Ігор Додон, передає Newsmaker.

Додон розповів, що Росія готова приступити до міграційної амністії для громадян Молдови, які отримали заборону на в'їзд в РФ.

"Заборони будуть анульовані, в тому числі і для тих, хто вчинив адміністративне порушення. Виняток становитимуть ті, щодо яких були порушені кримінальні справи", - заявив він.

Додон підкреслив, що це результат домовленостей, досягнутих на зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним у Москві.

Він нагадав, що близько 250 тис. громадян Молдови, які порушили міграційний режим, досі знаходяться на території Росії.

За його словами, ця категорія громадян може звернутися в місцеві відділення Головного управління з питань міграції МВС РФ із заявою на легалізацію їх перебування в Росії.

Зробити це необхідно до 20 березня 2017 року.

Нагадаємо, проросійський президент Молдови 28 лютого представив  законопроект щодо змін до Конституції, який ставить на меті розширити президентські повноваження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

Заблокований шлях до ЄС: чому не вдалося зрушити інтеграцію Балкан та як це вплине на Україну

ЄС не вдалося розблокувати процес вступу західнобалканських країн, які багато років чекають на членство. Це не заблокує надання кандидатського статусу Україні, але в перспективі може стати для нас проблемою.