Президент Чехії іронічно назвав себе "агентом" Росії, Китаю та США

П'ятниця, 10 березня 2017, 18:24

Президент Чехії Мілош Земан, якого багато хто вважає проросійським політиком, іронічно назвав себе "агентом" Росії, Китаю, США та Ізраїлю.

Про це він заявив на сьогоднішній прес-конференції, відповідаючи на запитання щодо проросійської позиції, повідомляє видання Ceske Noviny.

Так, російський журналіст нагадала Земану про критику за його доброзичливе ставлення до Росії та запитала, яким буде його ставлення до Росії у майбутньому.

"Що стосується вашого запитання, то ви знаєте, що я російський агент, а саме (президента РФ - Ред.) Володимира Володимировича Путіна. Також маю додати, що я теж агент голови КНР (Сі Цзіньпіна - Ред). Тепер вони кажуть, що навіть нового президента США (Дональда Трампа - Ред.). Я агент Ізраїлю, бо завжди підтримую його. Я хочу припинити санкції відносно Росії", - заявив Земан.

Після цього президент Чехії серйозно сказав, що він насправді є агентом лише однієї країни - Чехії.

Нагадаємо, президент Чехії Мілош Земан заявив про намір балотуватися на другий термін у 2018 році.

Раніше президент Чехії Мілош Земан заявляв, що характеристика його як проросійського політика є стандартним слоганом його опонентів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Питання на сотні мільярдів: як ЄС планує відновити та модернізувати Україну

ЄС окреслив рамки, яким чином планує організувати допомогу Україні та яких кроків від Києва він чекає у відповідь.

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Втеча бізнесу: як переконати українські компанії не переїжджати до ЄС

Країни ЄС вже пропонують українському бізнесу програми, щоб перевести до них своє виробництво. Що має робити Україна, щоб зберегти компанії?