Чехія і Франція минулого року найгірше видавали візи українцям

виправлено
Понеділок, 27 березня 2017, 12:18

Посольства і консульства Чехії та Франції в Україні у 2016 році стали лідерами за темпами зростання відмов у видачі віз українцям.

Про це йдеться у статті на ЄвроПравді "Хто в ЄС поважає, а хто – зневажає українців: статистика шенгенських консульств у 2016 році".

Чехія досягла просто небаченого рівня: посольство в Києві поставило візову відмову в паспорти 7,4% заявників. Разом із консульством у Львові рівень відмов – 6,5%, що також є абсолютним рекордом серед шенгенських держав.

Лише 20% тих, хто звернулися до консульства Чехії в Києві, отримали багаторазову візу, і цей показник помітно впав порівняно з минулим роком.

Франція збільшила рівень відмов з 1,7% у 2015 році до 4,1% у минулому році. Або в абсолютних цифрах: 1420 українців отримали від Франції паспорт з відмовами (в 2015 році таких було лише 569).

І це – на додаток до вкрай низького рівня мультивіз – ті самі 20,7%, що й у чеського консульства в Києві.

Як повідомлялося, українці минулого року отримали рекордну кількість шенгенських мультивіз.

Редакція "Європейської правди" перепрошує за некоректний заголовок, з яким новина була опублікована початково. Франція має не найгірший показник відмов, однак суттєво погіршилася його за рік, а також має дуже низький рівень видачі багаторазових віз.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.