Порошенко призначив Головатого членом Венеціанської комісії від України

Вівторок, 28 березня 2017, 12:43

Президент України Петро Порошенко призначив Сергія Головатого членом Європейської комісії "За демократію через право" (Венеціанська комісія).

Про це йдеться у відповідному указі Порошенка від 16 березня, опублікованому на сайті глави держави.

"Призначити Головатого Сергія Петровича - засновника Української правничої фундації, члена-кореспондента Національної академії правових наук України - членом Європейської комісії "За демократію через право" (Венеціанська комісія), за згодою", – йдеться в указі за №65/2017.

Повідомляється також, що попереднім указом №64/2017 Порошенко звільнив Сергія Ківалова від виконання обов'язків члена Венеціанської комісії у зв'язку із закінченням строку повноважень, а також його заступників - Головатого та Володимира Пилипенка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.