Саріуш-Вольського виключили з опозиційної партії "Громадянська платформа"

Неділя, 5 березня 2017, 12:18

Євродепутат Яцек Саріуш-Вольський був виключений з лав польської опозиційної партії "Громадянська платформа" після того, як МЗС Польщі надіслало до мальтійського головування офіційний запит про його обрання головою Європейської ради на новий термін.

Про це повідомляється на сайті польської партії "Громадянська платформа".

Національна рада "Громадянської платформи" одноголосно, на прохання голови Ґжеґожа Схетини, виключила 4 березня 2017 року Саріуш-Вольського з-поміж членів Громадянської платформи.

"Це також означає виключення з членства в Європейській народній партії", - йдеться у повідомленні.

"Правління, на мій запит, виключило Саріуш-Вольського з Громадянської Платформи. Одноголосно", - написав Схетина у своєму Twitter.

Нагадаємо, МЗС Польщі надіслало до мальтійського головування офіційний запит про обрання головою Європейської ради Яцека Саріуш-Вольського на новий термін, замість чинного керівника цього органу Дональда Туска.

Згодом цю інформацію підтвердив сам номінант, додавши також, що він підтримує позицію правлячої польської партії, "Права і Справедливості", у питанні європейських санкцій щодо Польщі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.