Консультативна місія ЄС пропонує створити в Україні відомство із захисту свідків

Вівторок, 25 квітня 2017, 13:32

Консультативна місія Європейського Союзу (КМЄС) вважає, що в Україні необхідно створити незалежне відомство із захисту свідків.

Про це заявив керівник операційного департаменту КМЄС Удо Моллер, повідомляє прес-служба Консультативної місії ЄС.

"Тяжкі злочини – жахлива реальність, від якої не втечеш. Інформація, яку можуть надати колишні злочинці, може стати вирішальною для розкриття злочину. Але, поділившись свідченнями, інформатори можуть потребувати захисту", - наголосив Моллер.

"На даний момент в Україні не існує діючої програми захисту свідків, навіть якщо співробітники Нацполіції та СБУ забезпечують особисту охорону.

Вважаємо, що Україна тільки виграє, якщо в країні буде створено незалежне відомство із захисту свідків, схоже в питаннях автономності діяльності до НАБУ", - додав він.

Раніше повідомлялося, що Консультативна місія ЄС передала обладнання вартістю понад 1 млн грн слідчим Бориспільського відділу поліції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.