У Росії заявили, що патрулювання субмарин вийшло на рівень "холодної війни"

Понеділок, 3 квітня 2017, 10:33

Бойове патрулювання підводними човнами Росії сягнуло рівня "холодної війни", оскільки країна прагне до відновлення своїх збройних сил.

Про це заявив головнокомандувач Військово-морського флоту РФ адмірал Володимир Корольов, повідомляє The Times.

За словами Корольова, російські підводні минулого року провели в морі 3000 днів, що відповідає рівню до розпаду СРСР в 1991 році. "Це прекрасний показник", - додав він.

Адмірал зробив заяву після спуску на воду атомного підводного човна "Казань" нового класу "Ясен-М".

Субмарина оснащена торпедами і крилатими ракетами "Калібр", може перебувати в автономному плаванні 100 діб. Ще п'ять аналогічних човнів, як очікується, буде завершено до 2023 року.

Відповідно до військово-морської доктрини РФ, в майбутньому підводні човни цього проекту стануть основними багатоцільовими атомними підводними човнами країни.

Крім того, в наступному році планується завершення будівництва підводного човна "Князь Владімір", четвертого з восьми човнів класу "Борей" і "Борей-ІІ", які озброєні балістичними ракетами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Країна без олігархів: як Польщі вдалося уникнути союзу великого бізнесу та влади

Особливості польської приватизації не дозволили з'явитися потужним олігархам, як це було у сусідніх країнах. Як це вдалося і чи не має цей шлях своїх недоліків?

CBAM по експорту: що таке "вуглецевий податок" ЄС та чим він загрожує Україні

Кліматичні ініціативи Євросоюзу вдарять по найболючішому: торгівлі між Україною та ЄС. Що в такій ситуації варто робити Києву?

Меркель не лише з Путіним: де канцлерка опиралася диктаторам, а де йшла на поступки

Якими були взаємини Ангели Меркель з диктаторами сучасності? ЄвроПравда публікує у скороченому вигляді один з розділів нової біографії канцлерки.