В РФ звинуватили субмарини НАТО у спробі стеження за російськими кораблями

Середа, 9 листопада 2016, 16:28

Міністерство оборони РФ заявило, що зафіксувало спроби підводних човнів країн НАТО стежити за переміщеннями авіаносної групи ВМФ Росії в Середземному морі.

Про це заявив представник Міноборони РФ Ігор Конашенков, передає "Газета.Ru".

"Загін кораблів Північного флоту протягом усього походу регулярно виявляв підводні човни ВМФ НАТО по маршруту руху. На початку листопада були зафіксовані дії атомного підводного човна "Вірджинія", який спробував стежити за російськими кораблями", — повідомив він.

Він також зазначив, що подібні підводні човни не призначені для ведення розвідувальних дій.

Конашенков також повідомив про виявлення російськими кораблями підводного човна Нідерландів, якийзмусили покинути район знаходження авіаносної групи і зазначив, що "незграбні спроби" підводного човна маневрувати поблизу групи російських кораблів могли призвести до тяжких наслідків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.