ФБР планує створити спецвідділ для розслідування впливу РФ на вибори – ЗМІ

Понеділок, 3 квітня 2017, 11:21

Федеральне бюро розслідувань планує створити у штаб-квартирі у Вашингтоні  спеціальний відділ для координації розслідування впливу Росії на президентські вибори 2016 року.

Про це повідомляє Financial Times.

Цей крок, знак того, наскільки серйозно бюро розглядає заяви про втручання Росії в американську політику, також направлений на те, щоб дозволити директору ФБР Джеймсу Комі краще вникнути в найдрібніші деталі розслідування.

 "Це означає збільшення ресурсів", - сказав один з агентів ФБР.

Створення подібної тимчасового відділу відображає підхід ФБР до інших делікатних розслідувань, що стосуються, зокрема, розкриття організацією WikiLeaks секретних документів американського уряду і даних про використання Хілларі Клінтон особистої поштової скриньки на посаді держсекретаря США.

"Це питання стає громіздким. Воно дуже значне і не сходить з перших шпальт газет" - сказав співрозмовник видання, знайомий з планами ФБР.

Офіційно у ФБР інформацію про створення відділу не коментують.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.