Парламент Іспанії проголосував за перепоховання диктатора Франко

Четвер, 11 травня 2017, 15:01

Іспанський Конгрес депутатів (нижня палата парламенту) проголосувала за ініціативу щодо перенесення рештків диктатора Франциско Франко з комплексу Долини полеглих.

Про це повідомляє газета El Pais.

Авторами ініціативи стали іспанські соціалісти. Цей крок має стати частиною низки ініціатив, покликаних дати новий поштовх на впорядкування законодавства про історичну пам’ять.

За перенесення рештків диктатора проголосували 198 депутатів Конгресу, утрималися 140 парламентарів з керівної Народної партії.

Ініціатива має символічне і політичне значення, однак не має зобов’язального характеру.

Комплекс, в якому похований Франциско Франко, почали споруджувати в 1940 році за наказом самого диктатора як монумент в пам'ять про загиблих у Громадянській війні. Роботи з будівництва, яке проводилося силами ув'язнених, були завершені через 18 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.